Contact

Kan je deze zondag niet komen? Of hebben je ouders een vraag?

Hieronder vind je alle contactgegevens van de leiding.

De groepsleiding – gezamenlijk te bereiken via groepsploeg@scoutsjongbrabant.be
Stefaan Maddens
“Trotse Agoeti”
Bastiaan Verheyden 
“Luimige Kea”
0494/90.88.79
stefaan.maddens@scoutsjongbrabant.be
0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@scoutsjongbrabant.be
Esteban Sleuwaegen
“Vastberaden Stokstaart”
0491/52.15.81
esteban.sleuwaegen@scoutsjongbrabant.be
De kapoenenleiding – gezamenlijk te bereiken via kapoenen@scoutsjongbrabant.be
Tobias Deleu
“Gemoedelijke Orang-Oetan”
William Martens
“Ambitieuze Cunek”
0492/76.95.27
tobias.deleu@scoutsjongbrabant.be
0498/53.98.95
william.martens@scoutsjongbrabant.be
Kaat Leyssen
“Toonaangevende Pekari”
Felix Schellens
Toegewijde Agame”
0498/12.93.15
kaat.leyssen@scoutsjongbrabant.be
0468/05.58.29
felix.schellens@scoutsjongbrabant.be
De welpenleiding – gezamenlijk te bereiken via welpen@scoutsjongbrabant.be
Lies Leyssen
“Gehechte Oribie”
Louis Scherpereel
“Levensgenietende Secretario”
0477/09.66.03
lies.leyssen@scoutsjongbrabant.be
0470/32.22.18
louis.scherpereel@scoutsjongbrabant.be
Warre Verheyden
“Doordacht Grysbokje”
Amélie Gemels
“Blijmoedige Sitta”
0477/56.36.65
warre.verheyden@scoutsjongbrabant.be
0474/24.31.75
amelie.gemels@scoutsjongbrabant.be
Wout Motmans
Guitige Fura
0473/93.64.96
wout.motmans@scoutsjongbrabant.be
De jongverkennerleiding – gezamenlijk te bereiken via jongverkenners@scoutsjongbrabant.be
Rob Vanmeerbeek
“Olifant”
Esteban Sleuwaegen
“Vastberaden Stokstaart”
0483/23.30.30
rob.vanmeerbeek@scoutsjongbrabant.be
0491/52.15.81
esteban.sleuwaegen@scoutsjongbrabant.be
Jules Debruyne
“Vurige Alpaca”
Arnaud Debaveye
“Joviale Condor”
0470/09.52.93
jules.debruyne@scoutsjongbrabant.be
0468/10.44.36
arnaud.debaveye@scoutsjongbrabant.be
De verkennerleiding – gezamenlijk te bereiken via verkenners@scoutsjongbrabant.be
Bastiaan Verheyden
“Luimige Kea”
Joran Hambrouck
“Zorgeloze Stokstaart”
0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@scoutsjongbrabant.be
0499/73.01.20
joran.hambrouck@scoutsjongbrabant.be
Daan Deckers
Volhardende Ezel”
Boris Deleu
Beheerste Oerang-Oetan”
0477/09.66.03
daan.deckers@scoutsjongbrabant.be
0495/28.57.77
boris.deleu@scoutsjongbrabant.be
De jinleiding – gezamenlijk te bereiken via jin@scoutsjongbrabant.be
Josse Van Bastelaere
“Speelse Sifaka”
Mateo Ancis
“Expressieve Kauw”
0472/06.01.45
josse.vanbastelaere@scoutsjongbrabant.be
0491/55.44.51
mateo.ancis@scoutsjongbrabant.be
Materiaalmeester
Wouter Op de Beeck
“Inventieve Seriema”
Warre Verheyden
Doordacht Grysbokje”
0472/30.16.13
wouter.opdebeeck@scoutsjongbrabant.be
0477/56.36.65
warre.verheyden@scoutsjongbrabant.be
Groepsaalmoezenier
Joris Backeljauw
“Vurige Nachtegaal”
joris.backeljauw@scoutsjongbrabant.be
Correspondentie adres

Mateo Ancis

Hertogstraat 8
3001 Heverlee