Contact

Gelieve ons niet te contacteren voor promotionele doeleinden of spam. Op zoek naar werkkrachten? Mail de jin.

Wij verhuren onze lokalen niet.

De groepsleiding – gezamenlijk te bereiken via groepsploeg@scoutsjongbrabant.be
Bastiaan Verheyden
“Luimige Kea”
William Martens
“Ambitieuze Kunec”
0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@scoutsjongbrabant.be
0498/53.98.95
william.martens@scoutsjongbrabant.be
De kapoenenleiding – gezamenlijk te bereiken via kapoenen@scoutsjongbrabant.be
William Martens
“Ambitieuze Kunec”
Kaat Leyssen
“Toonaangevende Pekari”
0498/53.98.95
william.martens@scoutsjongbrabant.be
0498/12.93.15
kaat.leyssen@scoutsjongbrabant.be
Anse Verheyden
“Kulungu”
Emile Debruyne
“Ongedwongen Arend”
0479/40.18.98
anse.verheyden@scoutsjongbrabant.be
0470/64.69.87
emile.debruyne@scoutsjongbrabant.be
Quinten Vos
“Zelfbewuste Bultrug”
0472/20.27.59
quinten.vos@scoutsjongbrabant.be
De welpenleiding – gezamenlijk te bereiken via welpen@scoutsjongbrabant.be
Wout Motmans
Guitige Fura
Louis Scherpereel
“Levensgenietende Secretario”
0473/93.64.96
wout.motmans@scoutsjongbrabant.be
0470/32.22.18
louis.scherpereel@scoutsjongbrabant.be
Tristan Sleuwaegen
“Toegewijde Sifaka”
Amélie Gemels
“Blijmoedige Sitta”
0497/45.91.28
tristan.sleuwaegen@scoutsjongbrabant.be
0474/24.31.75
amelie.gemels@scoutsjongbrabant.be
Tanno Anthierens
“Hartstochtelijke Papegaai”
0487/90.72.00
tanno.anthierens@scoutsjongbrabant.be
De jongverkennerleiding – gezamenlijk te bereiken via jongverkenners@scoutsjongbrabant.be
Josse Van Bastelaere
“Speelse Sifaka”
Arnaud Debaveye
Joviale Condor”
0476/17.32.86
josse.vanbastelaere@scoutsjongbrabant.be
0468/10.44.36
arnaud.debaveye@scoutsjongbrabant.be
Jules Debruyne
“Vurige Alpaca”
Warre Verheyden
Doordacht Grysbokje”
0470/09.52.93
jules.debruyne@scoutsjongbrabant.be
0477/56.36.65
warre.verheyden@scoutsjongbrabant.be
Felix Schellens
“Toegewijde Agame”
0468/05.58.29
felix.schellens@scoutsjongbrabant.be
De verkennerleiding – gezamenlijk te bereiken via verkenners@scoutsjongbrabant.be
Rob Vanmeerbeek
“Gedreven Olifant”
Bastiaan Verheyden
“Luimige Kea”
0483/23.30.30
rob.vanmeerbeek@scoutsjongbrabant.be
0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@scoutsjongbrabant.be
Lies Leyssen
Gehechte Oribie”
Boris Deleu
Beheerste Oerang-Oetan”
0491/59.80.29
lies.leyssen@scoutsjongbrabant.be
0495/28.57.77
boris.deleu@scoutsjongbrabant.be
Tobias Deleu
Gemoedelijke Orang-Oetan
0492/76.95.27
tobias.deleu@scoutsjongbrabant.be
De jinleiding – gezamenlijk te bereiken via jin@scoutsjongbrabant.be
Joran Hambrouck
“Zorgeloze Stokstaart”
Daan Deckers
“Volhardende Ezel”
0499/73.01.20
joran.hambrouck@scoutsjongbrabant.be
0477/09.66.03
daan.deckers@scoutsjongbrabant.be
De materiaalmeesters – gezamenlijk te bereiken via materiaal@scoutsjongbrabant.be
Warre Verheyden
Doordacht Grysbokje”
Anse Verheyden
“Kulungu”
0477/56.36.65
warre.verheyden@scoutsjongbrabant.be
0479/40.18.98
anse.verheyden@scoutsjongbrabant.be
Groepsaalmoezenier
Joris Backeljauw
“Vurige Nachtegaal”
joris.backeljauw@scoutsjongbrabant.be
Correspondentie adres

Scouts Jong Brabant

Platte-Lostraat 223
3010 Kessel-Lo