Contact

De groepsleiding - gezamenlijk te bereiken via groepsploeg@scoutsjongbrabant.be

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

Stefaan Maddens

"Trotse Agoeti"

0491/55.44.51
mateo.ancis@scoutsjongbrabant.be

0494/90.88.79
stefaan.maddens@scoutsjongbrabant.be

Bastiaan Verheyden 

"Luimige Kea"

 

0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@
scoutsjongbrabant.be

   

De kapoenenleiding - gezamenlijk te bereiken via kapoenen@scoutsjongbrabant.be

Lies Leyssen

"Gehechte Oribie"

Tobias Deleu

"Gemoedelijke Orang-Oetan"

0491/59.80.29
lies.leyssen@
scoutsjongbrabant.be

0492/76.95.27
tobias.deleu@scoutsjongbrabant.be

Esteban Sleuwaegen

"Vastberaden Stokstaart"

 

0491/52.15.81
esteban.sleuwaegen@scoutsjongbrabant.be


 

De welpenleiding - gezamenlijk te bereiken via welpen@scoutsjongbrabant.be

Daan Deckers

"Volhardende Ezel"

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

0477/09.66.03
daan.deckers@scoutsjongbrabant.be

0491/55.44.51
mateo.ancis@scoutsjongbrabant.be

Warre Verheyden

"Doordacht Grysbokje"

Jules Debruyne

"Vurige Alpaca"

0477/56.36.65
warre.verheyden@scoutsjongbrabant.be

0470/09.52.93
jules.debruyne@scoutsjongbrabant.be

 


 

De jongverkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via jongverkenners@scoutsjongbrabant.be

Boris Deleu

"Beheerste Orang-Oetan"

Bastiaan Verheyden 

"Luimige Kea"

0495/28.57.77
boris.deleu@
scoutsjongbrabant.be

0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@
scoutsjongbrabant.be

Hannes Verheyden 

"Nobele Otter"

Stefaan Maddens

"Trotse Agoeti"

0471/06.79.33
hannes.verheyden@
scoutsjongbrabant.be

0494/90.88.79
stefaan.maddens@scoutsjongbrabant.be

   

De verkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via verkenners@scoutsjongbrabant.be

Sander Vloeberghs

"Goedaardige Panda"

Josse Van Bastelaere

"Speelse Sifaka"

0498/83.61.32
sander.vloeberghs@scoutsjongbrabant.be

0472/06.01.45
josse.vanbastelaere@scoutsjongbrabant.be

Oscar Defoor 

"Montere Halsbandarassari"

 

0484/93.05.87
oscar.defoor@
scoutsjongbrabant.be

   

De jinleiding - gezamenlijk te bereiken via jin@scoutsjongbrabant.be

Wouter Op de Beeck

"Inventieve Seriema"

Dries Vliers

"Loyale Giraf"

0472/30.16.13
wouter.opdebeeck@scoutsjongbrabant.be

0470/57.55.34
dries.vliers@
scoutsjongbrabant.be

Joran Hambrouck

"Zorgeloze Stokstaart"

 

0499/73.01.20
joran.hambrouck@scoutsjongbrabant.be

 


 

Materiaalmeester

Wouter Op de Beeck

"Inventieve Seriema"

 

0472/30.16.13
wouter.opdebeeck@scoutsjongbrabant.be


 

Groepsaalmoezenier

Joris Backeljauw

"Vurige Nachtegaal"

joris.backeljauw@scoutsjongbrabant.be

Correspondentie adres

Mateo Ancis

Hertogstraat 8
3001 Heverlee